Hakkımızda

Başak Turizm

Turizm ve Taşımacılık sektörünün öncü firmaları arasında yer alan firmamız, yüksek model araç seçenekleri ve konusunda tecrübeli şoförleri ile Ankara’da ; Havaalanı transfer, Şoförlü araç kiralama  Öğrenci ve Personel taşımacılığı hizmetlerinin ardından gelen talepler ile beraber şehir merkezin 28 km uzaklıkta yer alan Esenboğa Havalimanından transfer ve shuttle hizmetleri konusunda hizmet vermeye başlamıştır. Güvenilir ve tercih ettiğiniz araçlar ile keyifli bir yolculuk yapmanız için her yıl yenilediğimiz filomuzda ihtiyaçlarınıza yönelik araç seçenekleri yer almaktadır. Müşterilerimizin zamanında ulaşımını sağlayan, konusunda tecrübeli personellerimiz ile Başak Turizm olarak Ankara’nın birçok bölgesinde hizmet vermekteyiz. Taşımacılık alanlarında halen faaliyette olan firmamızın, araç seçeneği oldukça fazladır. Çift taraflı olarak transfer talebinde bulunan müşterilerime özel indirim seçeneklerimiz ile en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz !

Esenboğa Havalimanı şehir merkezin 28 km uzaklıkta yer almaktadır. Özel binek ve lüks sınıfı araçlarımız ile adresinizden, sizleri alarak havalima’nına bırakma hizmetidir.

Zaman kaybı olmadan en güvenli şekilde yolculuklarınızda daha ekonomik fiyatlar ile transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ekonomik,Lüks ve vip sınıfı araçlarımız, farklı yolcu taşıma kapasitesindedir. Kalabalık gruplara özel araçlarımız bulunmaktadır.

Çift yönlü olarak havaalanı transfer hizmeti almak isteyen müşterilerimize özel %15 indirimli fiyat seçeneklerimiz ile herşey daha cazip gelmektedir.

En Çok Tercih Edilen Hizmetlerimiz

1250
HAVAALANI TRANSFER
996
ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA
990
VİP TRANSFER
990
FİLO KİRALAMA