Filo Kiralama

Filo araç kiralama hizmetimizle sizlerin birden fazla araç ihtiyacınızı karşılamaktayız. Sizlerin işlerini en iyi şekilde yapabilmeniz için ulaşım sorunlarını hızlı bir şekilde hareket ederek, sizleri resmi işlerin ve evrakların altında bırakmadan en uygun şekilde ve en uygun fiyata bizler çözmekteyiz. Alanında uzmanlaşmış ekip çalışanlarımızla sizlerin filo ihtiyacını bizler en uygun şekilde değerlendirip en ekonomik şekilde çözümler sunup çalışmalarımızı tamamlamaktayız. İstediğiniz her konuda bizlere günün her saatinde arayıp rahatlıkla bilgi alabilirsiniz.

Bizler en uzun filo kiralama sınırı olan 48 aylık maksimum süre göz önüne alınarak sizlere dilediğiniz zaman aralığında filomuzu sorunsuz bir şekilde hizmetinize sunmaktayız. Sadece filo kiralama ile işimizi sonuçlandırmayıp; filomuzdaki araçlarla ilgili sıkıntı yaşadığınızda ekip ruhumuzla hareket edip sizlerin sıkıntısını en kısa sürede olumlu bir şekilde sonuçlandırmaktayız. Filo kiralama sürecinde yanınızda bulunan ekibimiz, filo kiralandıktan sonrasın da sizlerin yanında yer almaktadır.

Filomuz sayesinde artacak olan ticaret hacminiz sonucunda istediğiniz sayıda filonuzda araç zenginleştirmesi yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirttiğinizde mutlaka uygun bir çözüm sizlere sunulacaktır. Güvenli ve tam destek ilkesi ile hareket eden filomuz gerekli bakımları ve gerekli resmi evrakları hazırlanmış bir şekilde sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Sadece en iyi bildiğimiz işi yapmaktan mutluluk duyduğumuz filo kiralama sektöründe yüzlerce referansımızı sizlere gönül rahatlığıyla suna bilmekteyiz. Bizlerden bilgi ve fiyat almadan kesinlikle filo kiralamayınız.

Filo kiralama avantajları nelerdir ?

Uzun dönem kiraladığınız araçlarda bakım ve lastik değişimi gibi sorunlarla uğraşmazsınız. Aylık ve yıllık olarak kiralanan araçların fiyatları birbirinden farklı olacağından, ne kadar uzun süre kiralarsanız, o kadar indirim elde edersiniz. Sektörde uzun yıllar hizmet veren firmamız havaalanı transfer hizmetleri dışında birçok alanda faaliyet göstermektedir. Tercihinize göre farklı segment araçlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.