Havaalanı Transfer

Günümüzde gerek zamanın hızla akıp gittiği iş dünyasında gerekse de kişisel yolculuklarda zaman kazanma açısından sıklıkla tercih edilen hava yollarına talebin artmasıyla birlikte, hava alanlarına yolcu transferi de aynı hızda önem kazanmaya başlamıştır. Artan bu talep doğrultusunda hava yolu şirketlerinin sağlamış olduğu servisler yetersiz kalmakla birlikte kişiye özel transferlere hitap etmemesi nedeniyle kimi zaman işe yaramaz hale gelmiştir. Bunun yanı sıra hem çok özel misafirlerin transferi hem de kişisel durumlar nedeniyle şahsa özel ya da belirli gruplara özel hava alanı transferleri gereksinimi artmıştır.

Bu gereksinimi karşılamak amacıyla pek çok araç kiralama hizmeti sunan firma,  bünyesi çerçevesinde ek hizmet olarak bu konuya değinmiştir. Konu çerçevesinde gerek araç filolarına araç ekleyerek gerekse de mevcut filolarındaki araçları dizayn ederek bu ihtiyacı karşılayabilecek hale gelmişlerdir. Özellikle şahsa özel hava alanı transferi durumlarında ve vip yolcu transferi gereksinimlerinde ihtiyaç duyulan bu hizmet özellikle iş dünyasında pek çok zaman vazgeçilmez unsurlar arasında kendine yer bulmuştur.

Firmalar bu hizmeti hem şoförlü araçlar ile hem de gerekli hallerde vip olarak dizayn edilmiş araçlar ile birlikte hava alanından ulaşılmak istenen yere veya mevcut bulunan yerden hava alanına istenilen zamanda ulaşım sağlayabilmektedir. Bu hizmet sayesinde hem zaman kazanılmış olup hem de prestij sahibi olarak rakiplerinize fark atarak üstün hizmetin getirdiği faydalardan istifade etmiş olursunuz.